piątek, 16 maja 2014

kęs Turcji dla Was


Przygotowałam dla Was małą relację z naszej podróży do Turcji, z której w tym tygodniu wróciliśmy. Było cudownie, pogoda również nam dopisała. Mieliśmy okazję odwiedzić Efes i popłynąć łódką przez rzekę Dalyan. Tym razem zatrzymaliśmy się w mieście Marmaris. Znajdziecie dzisiaj zdjęcia potraw, ceramiki i błękitnego kraba którego trzymam, a także filmik, w którym pokazuję co sobie za smakołyki przywieźliśmy a także na koniec filmu jest kilka "filmików" z widoczkami z rejsu łódką. Mam nadzieję, że się Wam spodoba. Miłego dnia! :)
Jeżeli chodzi o miejscowość Marmaris, to z ręką na sercu mogę Wam polecić lokalne biuro z wycieczkami po Turcji, gdzie wykupicie je nawet o połowie taniej niż z biura, z którym polecicie, mają polską przewodniczkę i Turka, który studiował w Polsce i świetnie mówi po polsku, autokar był zawsze pełen, tutaj macie stronkę: http://www.marmaris-tanie-wycieczki.pl/index.html korzystaliśmy z ich wycieczek dwukrotnie, a ponieważ nie ma jeszcze szczytu sezonu, nasze biuro z którym lecieliśmy z powodu braku chętnych na wycieczkę do Efes, wysłało nas na wycieczkę właśnie z nimi, więc to też o czymś świadczy. Dla przykładu rejs rzeką Dalyan z biurem z Polski to koszt 45 Euro od osoby, w biurze lokalnym, do którego podałam Wam link to koszt 20 Euro od osoby, ogromna różnica.. Polecam! :)

3 komentarze:

 1. pismaniye,najlepsza chałwa ever :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pełni się z Tobą zgadzam! :)

   Usuń
 2. Też byłam w Marmaris i z całą pewnością potwierdzam, że to wspaniałe miejsce. Kuchnia turecka jest pyszna, a zwłaszcza mile wspominam wszystkie słodkości i owoce pełne słodyczy słońca :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...